ספר טלפונים

כתובת
יצחק שדה 18, אזור
פקס.טלפון
טלפון: 03-6534500 פקס: 03-6543950
שעות פתיחה
קבלת קבל

ימי א-ה: 08:30 – 13:00

ימי ג': 08:30 – 13:00 | 16:00 – 18:30

למחוסנים ומחלימים בלבד 

על בסיס זימון תור מראש!

.

תפקיד שם פרטי התקשרות
משה ישי 
מנהל הארנונה
יאנה מיכלסון 
מנהלת גביה
קרין פירוז 
פקידת גביה וקופאית ראשית
מירב אלשייך 
פקידת גביה וקופאית
איריס קרמונה 
פיקדת גביה

.

תפקיד שם פרטי התקשרות
משה אלזרט רו"ח 
גזבר המועצה
אורלי מוסאי 
מנהלת מחלקת גזברות
אילנית גאלסולקר  
מנהלת חשבונות
דיאנה רוזנברג 
מנהלת חשבונות
שרונה כהן 
חשבת שכר

.

תפקיד שם פרטי התקשרות
יצחק זינגר 
מנהל מחלקת גינון

.

תפקיד שם פרטי התקשרות
אוסנת אלרון 
מהנדסת
ליאורה יעיש 
מזכירת מהנדס
נתנאל דקל 
מתכנן עירוני
אבי כהן 
מידען
שלי כהן 
בודקת היתרים
אדר אילוז 
בודקת היתרים
שושי טלקר-גולן 
בודקת היתרים
יאיר שינובר 
מנהל מחלקת הפיקוח על הבניה
עמוס פרקש 
מפקח בניה

.

תפקיד שם פרטי התקשרות
סימה פנדו 
מנהלת מחלקת החינוך
איילת כהן גבע 
מנהלת מחלקת גני הילדים
מיכל מלכי 
מנהלת מדור נוער
דר' גילה מצליח ליברמן 
מנהלת שפ"ח
מגי כהן סדגן 
מזכירת המחלקה, חשבת, רכזת סל תרבות
זהבה כהן 
רכזת חינוך מיוחד
רינת טיירי 
קב"ס
פנית אהרון 
מזכירת המחלקה
טל בכר ויטלם 
רכזת הסעות
חן פדל 
מזכירת המחלקה
ליטל טרשד 
מזכירת המחלקה
הרב יוסף דובדבני 
רכז מורשת יהודית

.

תפקיד שם פרטי התקשרות
יורם אורבך 
קב"ט
חיים פרחי 
שוטר קהילתי
אלכס קומר 
קצין בטיחות

.

תפקיד שם פרטי התקשרות
אריה כץ 
חשמלאי ראשי

.

תפקיד שם פרטי התקשרות
אריה פכטר 
ראש המועצה
אריאל וייסוול 
סגן ראש המועצה
יורם אורבך 
מנכ"ל
לאה רזון 
ראש לשכת ראש המועצה
ציפי חדאד 
עוזרת סגן ראש המועצה

.

תפקיד שם פרטי התקשרות
איזי בונוזיו 
מבקר

.

תפקיד שם פרטי התקשרות
אוראל להב 
ראש המועצה הדתית
אורה ישראלוב 
מזכירת המועצה הדתית

.

תפקיד שם פרטי התקשרות
איתמר הרשקו 
מנהל מרכז קהילתי אזור

.

תפקיד שם פרטי התקשרות
משה ישי 
מנהל מחלקת פיקוח וחניה
אוסנת היזמי 
רכזת מחלקת פיקוח וחניה
קורל בצון 
רכזת היתרי חניה

.

תפקיד שם פרטי התקשרות
עופרה סופר 
ממונה על פניות הציבור

.

תפקיד שם פרטי התקשרות
סנטי גולדמן 
מנהל מחלקת הרווחה והשירותים החברתיים
נורית רז 
מזכירת מחלקת הרווחה
אילנה דבאח 
עו"סית למשפחות, עו"סית לחוק הנוער, עו"סית נערות וצעירים
מרים קרוננגולד 
עו"סית לאזרחים וותיקים
נעם חלפון 
עובדת סוציאלית למשפחות ולמועדונית
רעיה בטלר-זיו 
מנהלת "נתיבים להורות", מטפלת באלימות במשפחה
רימה יולין 
עובדת זכאות, תקציבנית המחלקה
טל שרביט 
עו"סית למשפחות ולסדרי דין
רועי וידן 
עו"ס משפחה ומנהל שירות ש.י.ל
איילה קלמן 
עו"ס קהילתית
מאור רובינשטיין 
עו"ס אזרחים ותיקים
חנה מאור 
רכזת מועדון קשישים, יועצת ראש המועצה לענייני אזרחים וותיקים

.

תפקיד שם פרטי התקשרות
רונית שתיאת 
מנהלת מחלקת רישוי עסקים וראש רשות הרישוי

.

תפקיד שם פרטי התקשרות
יהודה סיני 
מנהל מחלקת רכש ולוגיסטיקה וממונה אנרגיה

.

תפקיד שם פרטי התקשרות
עליזה שלום 
רכזת איכות הסביבה
שמעון סינוואני 

.

תפקיד שם פרטי התקשרות
רותי ולדי 
מנהלת מחלקת אירועים
מגי כהן סדגן 
מזכירה, חשבת, רכזת סל תרבות

.

תפקיד שם פרטי התקשרות
עזרי יעקב 
מנהל מחלקת אחזקה ותשתיות