דלג לתוכן
כתובת
יצחק שדה 18, אזור
פקס.טלפון
טלפון: 03-6534500 פקס: 03-6543950
שעות פתיחה
קבלת קבל

ימי א-ה: 08:30 – 13:00

ימי ג': 08:30 – 13:00 | 16:00 – 18:30

למחוסנים ומחלימים בלבד 

על בסיס זימון תור מראש!

.

אריה פכטר 
ראש המועצה
אריאל וייסוול 
סגן ראש המועצה
יורם אורבך 
מנכ"ל
לאה רזון 
ראש לשכת ראש המועצה
ציפי חדאד 
עוזרת סגן ראש המועצה

.

סימה פנדו 
מנהלת מחלקת החינוך
איילת כהן גבע 
מנהלת מחלקת גני הילדים
מיכל מלכי 
מנהלת מדור נוער
דר' גילה מצליח ליברמן 
מנהלת שפ"ח
זהבה כהן 
רכזת חינוך מיוחד
הרב יוסף דובדבני 
רכז מורשת יהודית
רינת טיירי 
קב"ס
פנינה שלומיוק 
מנהלת הספרייה

.

משה אלזרט רו"ח 
גזבר המועצה
אורלי מוסאי 
מנהלת מחלקת גזברות
אילנית גאלסולקר  
מנהלת חשבונות
דיאנה רוזנברג 
מנהלת חשבונות
שרונה כהן 
חשבת שכר

.

אוסנת אלרון 
מהנדסת
נתנאל דקל 
מתכנן עירוני
יאיר שינובר 
מנהל מחלקת הפיקוח על הבניה
בר כהן 
מפקח בניה
ליאורה יעיש 
מזכירת מהנדס
שלי כהן 
בודקת היתרים
אדר אילוז 
בודקת היתרים
אבי כהן 
מידען

.

סנטי גולדמן 
מנהל מחלקת הרווחה והשירותים החברתיים
אילנה דבאח 
עו"סית למשפחות, עו"סית לחוק הנוער, עו"סית נערות וצעירים
מרים קרוננגולד 
עו"סית לאזרחים וותיקים
נעם חלפון 
עובדת סוציאלית למשפחות ולמועדונית
נעמה דרורי 
עו"סית למשפחות ולתחום מוגבלויות
רעיה בטלר-זיו 
מנהלת "נתיבים להורות", מטפלת באלימות במשפחה
רימה יולין 
עובדת זכאות, תקציבנית המחלקה
חנה פוריס 
מזכירת מחלקת הרווחה
טל שרביט 
עו"סית למשפחות ולסדרי דין
רועי וידן 
עו"ס משפחה ומנהל שירות ש.י.ל
חנה מאור 
רכזת מועדון קשישים, יועצת ראש העיר לענייני אזרחים וותיקים

.

משה ישי 
מנהל הארנונה
יאנה מיכלסון 
מנהלת גביה
איריס קרמונה 
פיקדת גביה
מירב אלשייך 
פקידת גביה וקופאית
קרין פירוז 
פקידת גביה וקופאית ראשית

.

משה ישי 
מנהל מחלקת פיקוח וחניה
אוסנת היזמי 
רכזת מחלקת פיקוח וחניה
קורל בצון 
רכזת היתרי חניה

.

רונית שתיאת 
מנהלת מחלקת רישוי עסקים וראש רשות הרישוי

.

יצחק זינגר 
מנהל מחלקת גינון

.

יהודה סיני 
מנהל מחלקת רכש ולוגיסטיקה וממונה אנרגיה

.

עזרי יעקב 
מנהל מחלקת אחזקה ותשתיות

.

נורית רז 
רכזת איכות הסביבה

.

עופרה סופר 
ממונה על פניות הציבור

.

ענת בראל 
מנהלת מרכז קהילתי אזור

.

אוראל להב 
ראש המועצה הדתית
אורה ישראלוב 
מזכירת המועצה הדתית

.

מגי כהן סדגן 
מזכירה, חשבת, רכזת סל תרבות
רותי ולדי 
מנהלת מחלקת אירועים

.

אלכס קומר 
קצין בטיחות
חיים פרחי 
שוטר קהילתי

.

אריה כץ 
חשמלאי ראשי

.

איזי בונוזיו 
מבקר

.

שמעון סינוואני