דלג לתוכן העמוד

 

 

גנים

גן אירוס
חובה
יצחק שדה 3
גן אלון
חינוך מיוחד
ז'בוטינסקי 9
גן חבצלת
חובה
בן גוריון 34
גן חצב
טט"ח
בן גוריון 36
גן חרצית
טט"ח
בן גוריון 32
גן יסמין
חינוך מיוחד
בן גוריון 32
גן יערה
חינוך מיוחד
יצחק שדה 12
גן כלנית
טט"ח
שפינוזה 13
גן לילך
טט"ח
ההגנה 5
גן מוריה
חובה
קפלן 15
גן נופר
חובה
ההגנה 5
גן נרקיס
טט"ח
ז'בוטינסקי 9
גן סביון
טט"ח
ז'בוטינסקי 9
סן סחלב
חינוך מיוחד
משה שרת 71
גן סיגלית
חובה
ויצמן 27
גן סיתוונית
חובה
קפלן 15
גן עירית
טט"ח
משה שרת 71
גן פטל
חובה
בן גוריון 36
גן פעמונית
טט"ח
בן גוריון 34
גן צבעוני
טט"ח
הרצוג 2
גן רותם
חובה
הרצוג 2
גן רקפת
טט"ח
ויצמן 27
גן שקד
חינוך מיוחד
ז'בוטינסקי 9

טלפונים לזמן חירום


משטרת ישראל

מד"א

כבאות והצלה

חברת חשמל

פיקוד העורף

הגנה על ילדים ברשת

מוקד עירוני

מוקד המידע של משטרת ישראל

טלפונים חיוניים נוספים


מחלקת הנדסה

מחלקת שפ"ע

ארנונה, קופה, ושילוט עסקי

פיקוח עירוני

תאגיד המים מי שקמה

איכות הסביבה חולון/אזור

כבאות והצלה – מוקד בלבד

מנהלת מחלקת רווחה ושירותים חברתיים

סנטי גולדמן
מנהל מחלקת הרווחה והשירותים הקהילתיים
יצחק שדה 18

עובדי מחלקת רווחה ושירותים חברתיים

אילנה דבאח
עו"ס משפחות, עו"ס נערות, עו"ס לחוק הנוער
א`-ד`
נורית רז
מזכירה
יצחק שדה 18
אילנה דבאח
עו"סית למשפחות, עו"סית לחוק הנוער, עו"סית נערות וצעירים
יצחק שדה 18
מרים קרוננגולד
עו"סית לאזרחים ותיקים
יצחק שדה 18
נעם חלפון
עו"סית למשפחות ולמועדונית
יצחק שדה 18
רעיה בטלר-זיו
מנהלת "נתיבים להורות", מטפלת באלימות במשפחה
יצחק שדה 18
רימה יולין
עובדת זכאות, תקציבנית המחלקה, יועצת ראש המועצה לענייני האישה
יצחק שדה 18
טל שרביט
עו"סית למשפחות ולסדרי דין
יצחק שדה 18
רועי וידן
עו"ס משפחה ומנהל שירות שי"ל
יצחק שדה 18
ליאל כהן
עו"ס קהילתית
יצחק שדה 18
מאור רובינשטיין
עו"ס אזרחים ותיקים
יצחק שדה 18
חנה מאור
רכזת מועדון קשישים, יועצת ראש המועצה לענייני אזרחים ותיקים
יצחק שדה 18

הנהלת מחלקת חינוך

אילת גבע כהן
מנהלת מחלקת החינוך
יצחק שדה 18

עובדי מחלקת חינוך

אורית יצחק
קצינת ביקור סדיר
פנית אהרון
מזכירת המחלקה
מור ממנוב
מנהלת מחלקת גני הילדים
יצחק שדה 18
שולי כהן
מנהלת מחלקת לידה עד 3
יצחק שדה 18
מיכל ביסטריצר מלכי
מנהלת מדור נוער
מניה שוחט 27
ד"ר גילה מצליח ליברמן
מנהלת השפ"ח, פסיכולוגית חינוכית מומחית ומדריכה שרות פסיכולוגי חינוכי (שפ"ח)
מניה שוחט 27
מגי כהן סדגן
חשבת
יצחק שדה 18
זהבה כהן
רכזת חינוך מיוחד
יצחק שדה 18
אורית יצחק
קב"ס
יצחק שדה 18
חגית מזרחי
רכזת הסעות
יצחק שדה 18
ליטל טרשד
מזכירה
יצחק שדה 18
הרב יוסף דובדבני
רכז מורשת יהודית
יצחק שדה 18
בתיה סיני
מנהלת הספריה
מניה שוחט 27
אתר הספרייה: https://azur.library.org.il

מנהל מחלקת פיקוח וחניה

משה ישי
מנהל מחלקת פיקוח וחניה
יצחק שדה 18

הנהלת אגף הנדסה

אוסנת אלרון
מהנדסת המועצה
יצחק שדה 18
ליאורה יעיש
מזכירת מהנדסת ומזכירת הועדה
יצחק שדה 18

מחלקת הנדסה

אדר צידקיהו
בודקת היתרים/מידענית
אבי כהן
מידען
יצחק שדה 18
שלי כהן
בוודקת היתרים
יצחק שדה 18
אדר אילוז
בוודקת היתרים
יצחק שדה 18
שושי טלקר-גולן
בוודקת היתרים
יצחק שדה 18
יאיר שינובר
מנהלת מחלקת הפיקוח על הבניה
יצחק שדה 18
עמוס פרקש
מפקח בניה
יצחק שדה 18
ועדה תכנון ובניה

יצחק שדה 18

הנהלת מתנדבים באזור

חן דודי
מנהלת
המחלקה לשירותים חברתיים במועצה, רחוב מניה שוחט

משרד

ארנונה וגביה

משה ישי
מנהל הארנונה
יצחק שדה 18
יאנה מיכלסון
מנהלת גביה
יצחק שדה 18
איריס קרמונה
פקידת גביה
יצחק שדה 18
מירב אלשייך
פקידת גביה
יצחק שדה 18
קארין פירוז
פקידת גביה וקופאית ראשית
יצחק שדה 18

מתנדבים באזור

א.ל.ה - העמותה למען הקשיש

כתובת: שפינוזה 17
יוסי חרוש

אומר רוזנברג
רכז מתנדבים
מוטי ישראלי
יו"ר הסניף
רח` הפלמ"ח 1 ת"ד 14937 אזור
שעות פתיחה: ימי שני ורביעי בין השעות 17:00-19:00. אתר האינטרנט של אקי"ם ישראל: www.akim.org.il
גילה זך
מנהלת בית ניצולי שואה (בהתנדבות)

גזברות

משה אלזרט
גזבר
יצחק שדה 18
אורלי מוסאי
מנהלת מחלקת גזברות
יצחק שדה 18
אילנית גאלסולקר
מנהלת חשבונות
יצחק שדה 18
דיאנה רוזנברג
מנהלת חשבונות
יצחק שדה 18
טל בכר ויטלם
רכזת משאבי אנוש
יצחק שדה 18
שרונה כהן
חשבת שכר
יצחק שדה 18

גינון

יצחק זינגר
מנהל מחלקת גינון
יצחק שדה 18

חינוך

חירום וביטחון

יורם אורבך
קב"ט
יצחק שדה 18
רס"ב חיים פרחי
שוטר קהילתי
ז'בוטינסקי
אלכס קומר
קצין בטיחות
יצחק שדה 18

מחלקת חשמל

רפי אביזוב
ע.מנהל מחלקה
יעקב עזרי
מנהל מחלקת אחזקה ותשתיות
אריה כץ
חשמלאי ראשי
יצחק שדה 18
ירמי משה
חשמלאי
יצחק שדה 18

לשכה

אריה פכטר
ראש המועצה
יצחק שדה 18
אריאל וייסוול
סגן ראש המועצה
יצחק שדה 18
יורם אורבך
מנכ"ל
יצחק שדה 18
לאה רזון
ראש לשכת ראש המועצה
יצחק שדה 18
ציפי חדד
עוזרת סגן ראש המועצה
יצחק שדה 18

מבקר המועצה

איזי בונוזיו
מבקר
יצחק שדה 18

מרכז קהילתי

איתמר הרשקו
מנהל המרכז הקהילתי
יצחק שדה 17

פיקוח וחניה

אוסנת היזמי
רכזת מחלקת פיקוח וחניה
יצחק שדה 18
קורל בצון
רכזת היתרי חניה
יצחק שדה 18

פניות הציבור


מחלקת פניות הציבור
עפרה סופר
ממונה על פניות הציבור
יצחק שדה 18

רישוי עסקים

רונית שתיאת
מנהלת מחלקת רישוי עסקים וראש רשות הרישוי
יצחק שדה 18

רכש ולוגיסטיקה

יהודה סיני
מנהל מחלקת רכש ולוגיסטיקה וממונה אנרגיה
יצחק שדה 18

שפ"ע והדברה

מחלקת שפ"ע והדברה

עליזה שלום
רכזת איכות הסביבה
יצחק שדה 18
שמעון סינוואני
רכז פינוי אשפה
יצחק שדה 18

תרבות ואירועים

מגי כהן סדגן
מנהל מחלקת אחזקה ותשתיות
רותי ולדי
מנהלת מחלקת אירועים
יצחק שדה 18

תשתיות ותחזוקה

עזרי יעקב
מנהלת מחלקת תשתיות ותחזוקה
יצחק שדה 18

מועצה דתית

הרב אברהם א. רוזנטל – הרב הראשי
שעות פעילות: ימים ב-ה 10:15-12:00 בימי ג` בתאום מראש אחה"צ
לפניות בנושא העירוב
לפניות בנושא העירוב ו/או דיווח על תקלות ניתן לפנות מידי יום בין השעות 08:00-13:00 למשרדי המועצה הדתית
לפניות בנושא העירוב ו/או דיווח על תקלות ניתן לפנות מידי יום בין השעות 08:00-13:00 למשרדי המועצה הדתית
הרב א. אברהם רוזנטל שליט"א

משה שרת 50 ת.ד. 10762
הילה חוגי
רכזת קורונה וכשרות
מנחם אחיאל
אב הבית של המועצה הדתית
אוראל להב
ראש המועצה הדתית
משה שרת 50
אורה ישראלוב
מזכירת המועצה הדתית
יצחק שדה 18

חברי המועצה

ארתור רובינוב

בן גוריון 15 אזור
אודיה שטריקמן

קפלן 17 אזור
מוטי דוידוב

כצנסלון 15 אזור
רונית תורג'מן

ירושלים 163 אזור
יוסף מוסרי

ירושלים 7 אזור
יוסף רייכבך

ז'בוטינסקי 23 אזור
אוראל להב

ז'בוטינסקי 5 אזור
ד"ר מזל שאול
ד"ר מזל שאול

סיעה: צעד גדול לאזור
עו"ד אוריאל תנעמי
עו"ד אוריאל תנעמי

סיעה: הליכוד
ליאת אייזנר
ליאת אייזנר

סיעה: דף חדש
יובל בן בסט
יובל בן בסט

סיעה: דף חדש
אליהו פילורזדה
אליהו פילורזדה

סיעה: ש"ס
אברהם הרמבם
אברהם הרמבם

סיעה: בית יהודי
גרגורי דובקין
גרגורי דובקין

סיעה: אזור אחת
יעקב פרידמן
יעקב פרידמן

סיעה: אזור אחת
לירז גונן אללוף
לירז גונן אללוף

סיעה: אזור אחת
אריאל ויסוול
אריאל ויסוול
סגן ראש המועצה
סיעה: אזור אחת
אריה פכטר
אריה פכטר
ראש המועצה
סיעה: אזור אחת